top of page

את לא צריכה להתנצל"למרות שלמדתי מונטסורי ורוב הבית מסודר בצורה מונטסורית - הרגשתי שאני תקועה עם הכניסה לבד. תמיד הצטבר שם בלגן של נעליים, מעילים, תיקים וכדומה. לא הצלחתי לייצר פינה מסודרת ונעימה.

הייתי צריכה עין מקצועית שתכוון אותי ותראה דברים שאני כנראה לא מצליחה לראות ואז פניתי לעדי. לא הייתי צריכה יום סידור שלם אלא רק ייעוץ נקודתי לאזור מסוים בבית ופגישת הזום בהחלט נתנה לי מענה למה שהייתי זקוקה.

צילמתי בוידאו את הפינה המדוברת ועדי נתנה לי רעיונות מה אפשר לשנות, להזיז ולשפר. כבר במהלך הפגישה יצרנו את הפינה שחלמתי עליה ועכשיו נעים להיכנס לבית, יש מקומות קבועים לכל דבר והפינה שומרת על הסדר. הפגישה חסכה לי זמן וכסף ונתנה לי את מה שהייתי צריכה”


זה מה שיעל כתבה לי אחרי הפגישה שלנו.


אני חייבת להגיד את זה - אני לא מפחדת מהבלאגן שלך, זאת העבודה שלי, את רואה בלאגן שיושב לך על הנשמה ומעיק בכל פעם שאת רואה אותו אבל אני רואה מעבר לזה אני רואה את הפוטצניאל באזור, אני רואה איך הוא יראה אחרי שאטפל בו.

זה כמו שאת הולכת לרופא את אף פעם לא מתנצלת שאת חולה נכון? אז למה כשאת מראה לי את האזור את מרגישה צורך להתנצל? אני רוצה לעזור לך

הרי אם האזור היה מסודר ולא הייתה בעיה לא היית פונה אלי

אז תני לי לעזור לך

הבלאגן שלך זה העבודה שלי, אני רואה אלפי בתים בשנה וזה באמת לא מפחיד אותי

רוצה גם אזור מסודר? חדר משחקים שיצא משליטה? אזור כניסה עמוס במעילים ותיקים שכל פעם שבאים אורחים את דוחפת או התיקים במחסן…

אז פתרון אחד זה לסגור את הדלת, ואז את לא רואה מה קורה שם.

פתרון שני הוא להשקיע זמן ארוך בסידור הבית בכל ערב מחדש, על חשבון הזמן עם הילדים או על חשבון הזמן שלך לנוח אחרי שהם נכנסים למיטות.

והפתרון השלישי הוא להעזר בי!

בשיחת ייעוץ והכוונה לסידור והנגשה של הבית אוכל לכוון אותך לסידור נכון וכזה שנותן את המענה לאזור וגם לשמור על הסדר לאורך זמן.


אז אם גם את רוצה להנגיש את הבית על פי עקרונות הגישה המונטסורית, אבל לא בטוחה איך להתחיל

אני מזמינה אותך להתחיל כאן. בנוסף לשיחת הייעוץ שלנו, תהיה לך בהירות איך לסדר את האזור, וגם איך להתחיל. חלק מהלקוחות שלי ממשיכות לסדר לבד וחלק בוחרות להמשיך בתהליך ליווי איתי שכולל גם רשימת קניות לספקים רלוונטים ויום או ימי סידור לפי סוג התהליך שתבחרי.


מעוניינת? כל הפרטים בכפתור פה למטה

*נותרו לי שעות ייעוץ בודדות במסגרת המבצע, אז אם את כבר יודעת שאת רוצה שניפגש לחצי על כפתור ותשרייני פגישה.ומה אם אני אגיד לך שאני יכולה לעזור לך ?

שתוכלי לשבת עם הילדים על השטיח ולא להיות מודאגת מהכביסה שאת צריכה לקפל וממש לשחק איתם?

אם אני אגיד לך שדרך התהליך שלי הבקרים שלכם יהיו יותר נעימים, לילדים יהיה קל יותר להתארגן ואת תגיעי לעבודה בזמן ולא עם הלשון בחוץ?

איך זה קשור לסידור הבית? כשיש סדר בסביבה יש סדר בראש

תהליכי הליווי שלי נוגעים בכל תחום בחיים שלך כאדם וכהורה.

אני רואה אותך, את מה שחשוב לך את הקושי שלך ומשם נשפר את מה שצריך.
אז איזה שינוי היית רוצה לראות בבית שלך?


חודש ינואר זאת הזדמנות לבחור לעשות שינוי בסביבה -

כל תהליכי הליווי שלי מתחילים בשיחת ייעוץ בזום או אצלך בבית.

בסוף השיחה תהיה לך תמונה ברורה יותר מה השינוי שצריך לעשות, אוכל לכוון אותך לפעולות שכבר תוכלי לעשות אצלך בבית וגם אוכל להתאים לך את התהליך המדויק ביותר עבורך.


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating

חדש בבלוג

bottom of page